Заміна Фурнітури Пластикових Вікон У Києві З Гарантією. Телефонуйте!

Ремонт, регулювання та обслуговування пластикових вікон і дверей в Києві. Майстри з досвідом від 10-ти років. Гарантія Від 1-го Року. Телефонуйте зараз!

Вартість заміни фурнітури вікна

Регулювання Фурнітури

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Регулювання, Мастило

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Розблокування Стулки

У Послугу Входить Виїзд, Розблокування, Діагностика

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантії Нема

Консультація По Послузі

Ремонт Фурнітури

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Часткова Розбирання, Зсув, Збірка

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Повна Чистка Фурнітури

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Розбирання, Мастило, Регулювання

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Заміна Елементів Фурнітури

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Замір, Доставка, Заміна

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Повна Заміна Фурнітури

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Замір, Доставка, Заміна

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Заміна Ущільнювача

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Демонтаж Старого і Установка Нового

Ціна За 1 п.м. Каучук/Поліурітан

Гарантія 1 Рік/5 Років

Консультація По Послузі

Ремонт Стулки

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Відновлення Геометрії, Регулювання, Мастило

Ціна за 1 Стулку Вікна і 1 Стулку Двері

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Заміна Склопакета

У Послугу Входить Виїзд, Діагностика, Замір, Доставка, Демонтаж, Установка

Ціна За 1 м2 1-камерного, 2-камерного, 2-камерного енергозберігаючого

Гарантія 1 Рік

Консультація По Послузі

Мінімальна Ціна З Виїздом 300 Грн

Заміна фурнітури вікон Київ: послуги, що надаються

Заміна фурнітури вікон – це процес заміни різних компонентів, які забезпечують відкривання, закривання та фіксацію віконного скла, ручок та замків на вікнах. Ось список послуг, які зазвичай надаються при заміні фурнітури вікон у Києві:

Демонтаж старої фурнітури: перед встановленням нової фурнітури потрібно видалити стару фурнітуру. Це може включати зняття ручок, замків, петель та інших компонентів, які утримують шибку.

Підбір нової фурнітури: після демонтажу старої фурнітури необхідно вибрати нову фурнітуру, яка буде відповідати розмірам та типу вікна, а також перевагам власника. Нова фурнітура може включати ручки, замки, петлі та інші компоненти.

Встановлення нової фурнітури: після вибору нової фурнітури вона буде встановлена на вікно. Це може включати встановлення нових петель, ручок, замків та інших компонентів.

Регулювання фурнітури: після встановлення нової фурнітури може знадобитися її регулювання, щоб гарантувати правильну роботу вікна. Це може включати налаштування петель, ручок і замків.

Обслуговування вікна: після заміни фурнітури може бути корисним здійснити обслуговування вікна, щоб гарантувати його правильну роботу в майбутньому. Це може включати змазування петель і замків, очищення шибок і провітрювання приміщення.

Консультації: компанія, що надає послуги заміни фурнітури вікон, може надати консультації щодо вибору та встановлення нової фурнітури, а також з питань обслуговування вікон.

Регулювання Фурнітури

Розблокування Стулки

Ремонт Фурнітури

Повна Чистка Фурнітури

Заміна Елементів Фурнітури

Повна Заміна Фурнітури

Заміна Склопакетів

Ремонт Стулки

Заміна віконної фурнітури: які проблеми вирішить заміна фурнітури

Заміна віконної фурнітури може вирішити низку проблем, пов’язаних з роботою вікон та підвищити їх функціональність та безпеку. Нижче наведено деякі з можливих проблем, які може вирішити заміна віконної фурнітури:

Якщо вікно важко відкривається або закривається, то це може бути пов’язано з неправильною роботою фурнітури. Заміна фурнітури може вирішити цю проблему і зробити відкривання та закривання вікон більш легким та плавним.

Витік повітря та затікання води: Якщо навколо вікон є витік повітря або затікання води, це може бути пов’язане з тим, що фурнітура не щільно закриває вікно. Заміна фурнітури може вирішити цю проблему та зробити вікна більш герметичними.

Неможливість блокування вікна: Якщо вікно не блокується, це може призвести до проблем безпеки. Заміна фурнітури може вирішити цю проблему та забезпечити безпеку вашого будинку.

Знос або поломка фурнітури: Якщо фурнітура вікна зношена або зламана, це може призвести до того, що вікно не працюватиме належним чином. Заміна фурнітури вирішить цю проблему та відновить роботу вікна.

Оновлення зовнішнього вигляду вікон: Заміна фурнітури також допоможе оновити зовнішній вигляд вікон і зробити їх більш сучасними та естетичними.

В цілому, заміна віконної фурнітури може покращити роботу вікон, забезпечити безпеку, запобігти проблемам витоків і покращити зовнішній вигляд вікон.

З Вікна Дує

Ручка Не Повертається При Закриванні

Ручка Повертається З Зусиллям

Ручка Повертається Навколо Своєю Осі, Вікно Не Відкривається Або Не Закривається

Стулка Вивалюється

У Момент Повороту Ручки Чути Шуми, Клацання, Шелест У Фурнітурі

Вікно Не Відкривається, Ручка Не Повертається

Стулка Знаходиться В Положенні Провітрювання І Не Рухається

Склопакет Замутнен

Склопакет Пітніє У Середині

При Відсутності Продування Вікна, Від Скла Виходить Холод

У Приміщенні І Біля Вікна Дуже Жарко

Ремонт фурнітури пластикових вікон: коли потрібний ремонт, а коли заміна

Ремонт фурнітури пластикових вікон необхідний, коли фурнітура не працює належним чином або має пошкодження, які можуть бути виправлені. У деяких випадках ремонт може бути економічно вигіднішим, ніж заміна, але в інших випадках заміна є найбільш ефективним способом вирішення проблеми.

Ремонт фурнітури вікна може бути необхідний у таких випадках:

Стулки вікна не закриваються належним чином або не відкриваються.

Ручки не обертаються чи не закріплені належним чином.

Пошкоджені чи зношені ущільнювачі.

Втратилися або пошкоджені ключі від замків вікна фурнітури.

Потрібна заміна механізмів автоматичного закривання або регулювання положення стулки.

Потрібна заміна пошкоджених елементів фурнітури, наприклад петель або роликів.

Однак, якщо фурнітура має серйозні пошкодження, наприклад, зруйновані пластикові деталі, корозію або неправильно встановлені внутрішні механізми, заміна вікна фурнітури може бути єдиним рішенням проблеми.

В цілому, рішення про те, чи потрібен ремонт або заміна фурнітури вікна, має бути прийнято індивідуально в кожному конкретному випадку, виходячи з того, яка проблема є і наскільки вона серйозна. Якщо ви не впевнені, яке рішення прийняти, краще звернутися до фахівця з ремонту вікон, який зможе зробити діагностику та запропонувати оптимальний варіант вирішення проблеми.

Заміна фурнітури пластикових вікон ціна: від чого залежить?

Ціна на заміну фурнітури пластикових вікон може залежати від кількох факторів:

Тип та якість нової фурнітури: Існують різні типи фурнітури для пластикових вікон з різними характеристиками та якістю. Наприклад, якщо ви виберете більш якісну та довговічну фурнітуру, вона може бути дорожчою.

Кількість та розмір вікон: Ціна на заміну фурнітури може також залежати від кількості вікон, які потрібно замінити. Чим більше вікон, тим вищою буде вартість. Розмір вікна також може впливати на вартість, оскільки великі вікна потребують більшої кількості фурнітури.

Регіон та компанія, що виконує роботи: Ціна на заміну фурнітури може відрізнятися залежно від регіону, де знаходиться будинок, та від компанії, яка виконує роботи. У різних регіонах ціни послуги можуть відрізнятися, а різні компанії можуть пропонувати різну ціну за однакову роботу.

Складність робіт: Якщо заміна фурнітури пов’язана з додатковими складнощами, наприклад, необхідні додаткові інструменти, для доступу до вікна знадобиться спеціальне обладнання, вартість робіт може підвищитися.

Загалом, ціна на заміну фурнітури для пластикових вікон може змінюватись від кількох тисяч до кількох десятків тисяч гривень залежно від перерахованих вище факторів.

Заміна фурнітури roto

Заміна фурнітури Roto може знадобитися, якщо поточна фурнітура стала старою, зношеною, зламана або вийшла з ладу. Roto – це один із виробників фурнітури для вікон та дверей, який виробляє різні види ручок, замків, петель та інших компонентів.

Щоб замінити фурнітуру Roto, необхідно виконати такі кроки:

Визначити тип та модель фурнітури Roto, яку потрібно замінити.

Придбати нову фурнітуру Roto тієї ж моделі та типу, що й поточна фурнітура.

Зніміть стару фурнітуру Roto із вікна або дверей. Для цього можна використовувати викрутку або інші інструменти, залежно від типу фурнітури.

Встановіть нову фурнітуру Roto на вікно чи двері. Дотримуйтесь інструкцій з встановлення, які постачаються з новою фурнітурою.

Перевірте, чи працює нова фурнітура Roto належним чином. Переконайтеся, що вона правильно відкривається та закривається, не заїдає і не хитається.

Якщо у вас немає досвіду заміни фурнітури, рекомендується звернутися до професійного майстра, щоб він встановив нову фурнітуру Roto.

Заміна фурнітури maco

Maco – це австрійська компанія, що спеціалізується на виробництві фурнітури для вікон та дверей. Заміна фурнітури Maco може бути потрібна, якщо вона вийшла з ладу, стала несправною або зношеною.

Щоб замінити фурнітуру Maco, необхідно виконати такі кроки:

Визначте модель та тип фурнітури Maco, яку потрібно замінити. Зазвичай інформація про це вказана на фурнітурі або на коробці, в якій вона була упакована.

Придбайте нову фурнітуру Maco, яка відповідає моделі та типу старої фурнітури. Ви можете купити її у спеціалізованих магазинах або замовити у виробника.

Відкрийте вікно або двері, які потрібно відремонтувати, та видаліть стару фурнітуру. Зазвичай для цього потрібно відкрутити кілька гвинтів або гайок, які кріплять фурнітуру до вікна або дверей.

Встановіть нову фурнітуру Maco на місце старої. Переконайтеся, що нова фурнітура правильно збігається за моделлю та типом із замінною.

Закріпіть нову фурнітуру Maco за допомогою гвинтів або гайок, які були прибрані раніше.

Перевірте роботу вікна або дверей з новою фурнітурою Maco. Переконайтеся, що вона відкривається та закривається легко, без заїдань та скрипів.

 

Заміна фурнітури Maco не повинна викликати великих проблем, якщо ви правильно визначили тип і модель фурнітури, яку необхідно замінити, і дотримувалися вказівок щодо встановлення нової фурнітури. Якщо у вас виникли труднощі, ви можете звернутися за допомогою до фахівців.

Заміна ручки на пластиковому вікні

Заміна ручки на пластиковому вікні зазвичай є досить простим завданням, яке можна виконати самостійно. Щоб замінити ручку на пластиковому вікні, виконайте такі кроки:

Зніміть стару ручку із вікна. Зазвичай це робиться шляхом видалення кришки або відкриття клямки, яка утримує ручку на місці.

Від’єднайте кріплення ручки від механізму замикання. Це може вимагати певного зусилля, але не варто застосовувати надто сильне зусилля, щоб не пошкодити вікно.

Встановіть нову ручку на місце, знову приєднавши її до механізму замикання. Переконайтеся, що кріплення ручки надійно закріплено.

Перевірте роботу ручки, щоб переконатися, що вона надійно закриває та відкриває вікно.

Якщо у вас виникнуть проблеми при заміні ручки на пластиковому вікні, зверніться до професіоналів, щоб уникнути пошкодження вікна.

Заміна редуктора пластикового вікна

Заміна редуктора пластикового вікна може бути здійснена наступним чином:

Відкрийте вікно та видаліть кришку редуктора на фурнітурній планці.

Відкрутіть болти, якими кріпиться редуктор до фурнітурної планки. Зазвичай це 2-3 болти.

Обережно вийміть редуктор із паза на фурнітурній планці та від’єднайте його від віконної стулки.

Встановіть новий редуктор на старе місце. Переконайтеся, що він правильно збігається із пазом на фурнітурній планці.

Закріпіть новий редуктор на планці, затягнувши болти до кінця.

Перевірте, що вікно відкривається та закривається коректно та без заїдання.

Якщо у вас виникнуть труднощі, ви можете звернутися за допомогою до спеціаліста або сервісного центру, щоб вони здійснили заміну редуктора за вас.

Заміна механізму пластикового вікна

Заміна пластикового вікна може бути необхідна, якщо механізм зламався, став несправним або зношеним. Ось кроки, які допоможуть вам замінити механізм пластикового вікна:

Зніміть стул вікна, відкрийте його на максимальний кут і підніміть до упору. Потім відгвинтіть кріплення і зніміть стулку.

Відкрутіть гвинти кріплення, які утримують механізм у рамі вікна. Уважно перевірте, як механізм встановлений у вікні та які кріплення йдуть на ньому.

Вийміть старий механізм із рами вікна та встановіть новий механізм. Переконайтеся, що механізм знаходиться в правильному положенні в рамі та пригвинтіть його кріпленнями в тому самому порядку, що й раніше.

Перевірте роботу нового механізму, відкриваючи та закриваючи стулку вікна. Переконайтеся, що механізм функціонує належним чином.

Повторіть цей процес для всіх стулок вікна, які потребують заміни механізму.

Вставте стулки назад у віконну раму, переконавшись, що вони правильно встановлені та закріплені.

При заміні механізму пластикового вікна важливо звернути увагу на правильне встановлення та кріплення механізму, щоб гарантувати безпеку та функціональність вікна. Якщо у вас виникнуть труднощі, краще звернутися до фахівця.

Заміна замка на пластиковому вікні

Заміна замка на пластиковому вікні може бути досить простим, якщо ви знаєте, як це зробити. Ось деякі спільні кроки, які можна виконати для заміни замка на пластиковому вікні:

Зніміть старий замок із вікна. Це може вимагати використання викрутки або іншого інструменту для виведення гвинтів або затискачів, які тримають замок на місці. Можливо, знадобиться деяке зусилля, щоб витягти замок з його паза, так що будьте обережні, щоб не пошкодити вікно.

Придбайте новий замок, який підходить для вікна. Зверніться до інструкції виробника вікна або замка, щоб переконатися, що ви вибрали правильний тип замка.

Встановіть новий замок на місце, дотримуючись інструкцій з встановлення від виробника. Зазвичай це вимагатиме використання гвинтів або затискачів, щоб надійно закріпити замок на вікні.

Перевірте, чи замок працює належним чином, переключаючи його у відкрите та закрите положення, а також перевіривши, що він надійно утримує вікно у закритому положенні.

Якщо у вас виникли проблеми із встановленням нового замку, зверніться за допомогою до професіоналів, які мають досвід роботи із пластиковими вікнами.